o mnie

 • Dotyk, malarstwo olejne
  Dotyk, malarstwo olejne
 • Prom, obraz olejny na płótnie
  Prom, obraz olejny na płótnie
 • Szły trzy.... obraz olejny
  Szły trzy.... obraz olejny
 • Konie w galopie 1, rysunek
  Konie w galopie 1, rysunek
 • Konie w galopie, rysunek
  Konie w galopie, rysunek
 • Akt, rysunek ołówkiem
  Akt, rysunek ołówkiem

 

         Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Wydziału Malarstwa i  Wydz. Grafiki ze specjal. Filmu Animowanego oraz  grafiki warsztatowej.

   Otrzymałam stypendium twórcze Miasta Krakowa

Brałam udział w wielu wystawach w kraju i za granicą.

Obrazy mojego autorstwa znajdują w  wielu prywatnych kolekcjach w Polsce i na całym Świecie.

    Uprawiam malarstwo olejne, sztalugowe, rysunek, grafikę warsztatową, fotografię,...  i pasjonuje mnie Portret zarówno klasyczny, naturalny  -  w formie realistycznej, jak i obraz - portret metafizyczny  przenikający się z głębszą duchową materią Osoby. . .

Wyraża  się to czasem bardziej w ekspresji abstrakcyjnej, która dla mnie zawsze ma odniesienie do Źródła Życia, jest zawsze pogłębionym studium natury, człowieka i Osoby...

     W MALARSTWIE zarówno realistycznym, na pograniczu, czy zupełnie abstrakcyjnym -  źródłem wszelkiej mojej inspiracji jest poszukiwanie i odkrywanie w naturze istniejących relacji...


    Ekskluzywny Portret -  który chcę Państwu  zaproponować -  może wyrazić najbardziej osobistą relację z naszymi Bliskimi - przekazany w formie prezentu na przykład  na Urodziny, na Ślub, na Ważną Rocznicę, na Osiemnaste urodziny,  także jako Prezent na Gwiazdkę, Walentynki,  Portret Rodzinny, prezent dla Szefa Firmy, także  jako wyjątkowy niebanalny Prezent dla Przyjaciela, dla Niej, dla Niego, dla Żony, Męża, na Dzień Ojca, Dzień Matki, Babci, Dziadka, córki, syna, wnucząt ....również naszych ulubionych  zwierząt małych i dużych...

 

Obrazy, Portrety, Malarstwo, Sztuka - zawsze  wprowadza duchowe wypełnienie i dopełnienie do wnętrz mieszkań, salonów, gabinetów, miejsc reprezentacyjnych - wprowadzając niepowtarzalny klimat swojęj obecności, takiej atmosfery w jakiej były tworzone- zaczynają współtworzyć nowe miejsce swoją  jakością treści, klimatem i elegancją.


          Oferta możliwości kreowania Sztuki jest oczywiście  szeroka. W zależności od Państwa indywidualnych  oczekiwań, zainteresowań czy upodobań omawiam wspólnie dokładnie temat zamówienia , staram się wyjść zawsze Państwu naprzeciw w realizacji wielorakich pomysłów i zamówień.

                      Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu

  artysta malarz Anna Bromont

 

ekspozycje sztuki   

 

STOP! Wszelkie próby  kopiowania i wykorzystywania w innym celu jak oglądanie zawartych na tej stronie i podstronach wszelkich zdjęć obrazów, tekstów i treści informacyjnych bez mojej zgody - jest zabronione i będzie ścigane i karane z całą surowością prawa.
©annabromont