karykatury cz-białe

Gallery requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash

Karykatury na zamówienie pastelowe, w ołówku, węglu z natury i ze zdjęcia.

Rysuję  karykatury na żywo na promocjach, eventach, spotkaniach biznesowych, warsztatach, sympozjach, konferencjach,  na weselach, spotkaniach towarzyskich, zjazdach rodzinnych, na piknikach również do gazet, do wydawnictw literackich, w sądach.

 

 Często biorę udział w tego typu imprezach - mam wieloletnie doświadczenie i pozytywne zwrotne emocje. Rysowane przeze mnie karykatury cieszą się wielkim powodzeniem na takich spotkaniach. Wprowadzają mnóstwo humoru , dobrej zabawy i śmiechu .

Karykatury odzwierciedlają duże podobieństwo w charakterze rysowanej postaci -co wzbudza wiele dobrych emocji  zadowolenia i dobry nastrój osoby portretowanej, jak i gości obserwujących proces powstawania karykatury.

Forma ekspresji karykatury  dostosowana jest do  wrażliwości rysowanej osoby (karykatura bardziej portretowa lub z większą ekspresją - deformacją) - stwarza to poczucie zaufania bawiących się gości , chęć posiadania własnej a  kolejka do rysującego zdaje się nie mieć końca. Jest możliwość wynajęcia również dwóch rysujących karykaturzystów.
Szczegóły najlepiej doprecyzować telefonicznie. Terminy najlepiej ustalać z większym wyprzedzeniem.
Jest możliwość wystawienia faktury.

 

 STOP! Wszelkie próby  kopiowania i wykorzystywania w innym celu jak oglądanie zawartych na tej stronie zdjęć obrazów, będzie ścigane i karane z całą surowością prawa.
©annabromont

Portal Sztuka

 
stat4u