prawa autorskie

 WAŻNE INFORMACJE W KWESTII PRAW AUTORSKICH !
Nie jest możliwe wykonanie jakiegokolwiek zamówienia, które nie miałoby mojej sygnatury jak i użycia moich praw związanych z moim autorstwem. Nikt nie może  podpisać się pod takim moim obrazem ani powielać w jakikolwiek sposób i formie bez pisemnej mojej zgody - każdorazowo stosowanej jednostkowo do obrazu czy treści pisemnych zawartych na stronie - do tego każdy twórca  posiada niezbywalne prawa nawet jeśli obraz nie jest już fizycznie  jego własnością. Jeśli gdziekolwiek zostałoby takie coś upublicznione pod innym nazwiskiem, również powielone drukiem w prasie lub w innych publikacjach , zaproszeniach , kalendarzach , reklamówkach, jakichkolwiek informacjach wykorzystujących w całości lub w detalach mój dorobek zawarty na moich stronach , reklamówkach informacyjnych - traktowane jest jako oszustwo, kradzież dóbr intelektualnych, jest karalne i stanowi podstawę do wszęcia sprawy sądowej przeciwko takiej osobie lub podmiotowi prawnemu bez wcześniejszego uprzedzenia.
Wszystkie obrazy, zamówienia mojego dorobku artystycznego skrupulatnie są dokumentowane, to jest m.in  dowodem prawnym w  dochodzeniu moich praw przed Sądami zarówno w Polsce jak i zagranicą.

 

STOP! Wszelkie próby  kopiowania i wykorzystywania w innym celu jak oglądanie zawartych na tej stronie i podstronach wszelkich zdjęć obrazów, tekstów i treści informacyjnych bez mojej zgody - jest zabronione i będzie ścigane i karane z całą surowością prawa.
©annabromont